&noscript=1"/>

Obývačka klinker s ľudovým nádychom Svieži, moderný charakter

V moderných interiéroch je všetko dovolené, a odvážne, nie tradičné kombinácie materiálov a mobilizácia štýlov, ktoré patria do rôznych prvkov aranžovania často vedú k veľkolepým efektom. V prípade prezentovaného interiéru to nie je inak, povrchy z klinkeru tvoria základ pre celú štylizáciu.

Obývačka klinker s ľudovým nádychom

Dominantnú stenu v miestnosti vyloženú hladkými obkladmi Melbourne v klasickej červenej farbe, ktorá ohrieva celý vnútrajšok a kombinuje jeho oddelené zóny - časť pre odpočinok a jedálenskú časť - na harmonický celok.

Centrálne umiestnený krb vyčnieva obložením antracitovými obkladmi Sydney s nepravidelným, poškriabaným povrchom, kontrastujúce s tehlovo červeným múrom. Stojí za to venovať pozornosť výklenku v jedálni: tu je aplikovaný spôsob priložených obkladov, ktorý napodobňuje tehlové steny v tzv. behúňovej väzbe, vytvára zaujímavý priestorový efekt a je atraktívnym prvkom aranžovania.

Nábytok v živých, silných farbách a doplnky - ľudové vankúše a plstené koberce - vystrihovačky pôsobia tak, že interiér získal nový, moderný charakter.

Video Obývačka klinker s ľudovým nádychom - Svieži, moderný charakter